O NÁS

Každý den pracujeme na zlepšení komfortu Vašeho domova

profile pic - Michael

Spoluzakladatel a jednatelMichael Šedý

"Jsem vděčný za možnost pracovat na zdokonalování českých domácností, pomáhat lidem efektivně využívat energie v těchto těžkých dobách a nabízet řešení, která nemusí hned stát statisíce."

Efektivně řešíme problémy a závady u oken, které jsou i nejsou v garanční době. Máme zkušenosti s mnoha výrobci kování a nabízíme tedy řešení, které jsou Vám šity na míru a netlačíme na zbytečné zásahy do mechanismu, které nejsou nutné. Starší okna hned nemusí znamenat, že jsou na výměnu. Rádi Vám stav oken zjistíme a navrhneme nejvhodnější řešení od seřízení, přetěsnění až po nová okna.
 
V případě zájmu o nové otvorové výplně s Vámi rádi skonzultujeme ta nejvhodnější řešení pro Váš domov či komerční prostor. Nabízíme širokou škálu plastových i hliníkových systému od předního Evropského dodavatele s garancí kvality díky použití nejmodernějších technologií při výrobě. Řešení pro rekonstrukci s dotací od vládní iniciativy Nová Zelená Úsporám je samozřejmostí. Naše spolupráce se zkušenými řemeslníky je zárukou kvalitní montáže a kompletního zapravení.
 
U servisních a montážních prací to nekončí. Váš interiér rádi zkrášlíme i stínící technikou, která Vám zajistí soukromí a umožní ovládat světlo pronikající do vnitřních prostor. Dočkat se můžete bleskové konzultace a zaměření zdarma včetně dodání v těch nejkratších možných lhůtách.

Chceš se stát součástí našeho týmu?

Pošli nám životopis a motivační dopis na info@oknavcajku.cz

Právě hledáme:
Servisní technik oken - Obchodní zástupce - Zákaznický servis a administrace